Aleksander Zięć – Zasłużony dla Kultury Polskiej

28 grudnia 2021 roku, podczas Sesji Rady Gminy w Iwkowej odbyło się uroczyste wręczenie odznaczenia honorowego „Zasłużony dla Kultury Polskiej” nadanego 3 grudnia 2021 r. przez Wiceprezesa Rady, Ministrów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskego, na wniosek Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Iwkowej Wojciecha Hili, wieloletniemu członkowi i kapelmistrzowi Iwkowskiej Orkiestry Dętej – Aleksandrowi Zięciowi.
Odznaczenie wręczył Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz. Okolicznościowe gratulacje wręczyli również Przewodnicząca Rady Gminy Dorota Kwaśna, Wójt Gminy Iwkowa Bogusław Kamiński oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Iwkowej z pracownikami. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć Iwkowskiej Orkiestry Dętej, która pod dyrekcją Pawła Jarzmika wykonała kilka okolicznościowych utworów.
Serdecznie gratulujemy Odznaczonemu i życzymy mu wielu kolejnych lat w zdrowiu!

Nasze media społecznościowe

Polub nas!