XXII Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Józefa Kosakowskiego – przedłużamy termin

Szanowni Państwo!

Gminny Ośrodek Kultury w Iwkowej już po raz dwudziesty drugi organizuje Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Józefa Kosakowskiego.

Decyzją Organizatora termin nadsyłania wierszy konkursowych zostaje przedłużony do 14 czerwca 2021 r.

Chętni do wzięcia w nim udziału powinni przesłać zestawy wierszy o tematyce związanej z wsią na adres
Gminnego Ośrodka Kultury w Iwkowej 32-861 Iwkowa 468, do 14.06.2021 roku.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie tych informacji osobom zainteresowanym oraz w miarę możliwości szerokie upowszechnienie. W załączeniu regulamin konkursu wraz z załącznikiem nr 1. Znajduje się on również na stronie internetowej Gminy Iwkowa www.iwkowa.pl oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Iwkowej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Nasze media społecznościowe

Polub nas!